بیوگرافی ابوالفضل پورعرب

ابوالفضل پورعرب راز اختلاف شهاب حسینی و نوید محمدزاده را برملا کرد| ریش سفیدی آقای بازیگر جواب نداد!

ابوالفضل پورعرب از اختلاف بین شهاب حسینی و نوید محمدزاده در برنامه برمودا پرده برداشت.
کد خبر: 2581
ابوالفضل پورعرب راز اختلاف شهاب حسینی و نوید محمدزاده را برملا کرد| ریش سفیدی آقای بازیگر جواب نداد!

برنامه برمودا با اجرای کامران نجف‌زاده میزبان ابوالفضل پورعرب، در شبکه نسیم بود تا او را با چالش‌های متفاوت این برنامه مواجه کند.  ابوالفضل پورعرب متولد دوم تیر ماه سال 1340 در تهران است که تا کنون سه بار ازدواج کرده و دارای سه فرزند است. ابوالفضل پورعرب از آخرین همسرش آناهیتا نعمتی جدا شده و از او داری یک فرزند دختر است.

ابوالفضل پورعرب به عنوان جوان‌ترین بازیگر فیلم های دهه 70 نقش های زیادی را بازی کرد. او به دلیل سرطان 30 دی ماه 1389 در بیمارستان بهمن تهران بستری شد و تحت درمان قرار گرفت. از ان زمان تاکنون حضور او در فیلم های سینمایی و تلویزیون به حداقل رسیده است.

در بخشی از این برنامه ابوالفضل پورعرب درباره نوید محمدزاده و شهاب حسینی که اکنون از ستاره‌های سینمای ایران هستند، اظهارنظر کرد. او از اختلاف بین شهاب حسینی و نوید محمدزاده در برنامه برمودا پرده برداشت.

«برمودا» با شعار «به وقت پیدا شدن» محیطی دوستانه را برای میهمانان خود ایجاد می‌کند و با چالش‌هایی که در هر برنامه طراحی خاص خود را دارد، میهمان‌های خود را در موقعیت‌های غافلگیرکننده‌ای قرار می‌دهد.

تاک‌شوی کامران نجف‌زاده با تهیه‌کنندگی محسن نجفی سولاری و کامران شهریوری هر هفته شنبه، یکشنبه و دوشنبه ساعت 20 راهی آنتن شبکه نسیم می‌شود.
کپی لینک کوتاه خبر: https://zendegi.org/d/3gqjx4
منبع خبر: ایرنا

اخبار داغ