بازیگران سریال مدیرکل| تغییرات چهره بازیگران مدیرکل

بازیگران سریال مدیرکل بعد از 30 سال| تغییرات چهره بازیگران سوریه ای این سریال جذاب

سریال مدیر کل، از جمله آثار فاخر عربی است. که ایرانیان آشنایی کامل با آن دارند. در ادامه عکس بازیگران این سریال را بعد از 30 سال خواهید دید.
کد خبر: 2939
بازیگران سریال مدیرکل بعد از 30 سال| تغییرات چهره بازیگران سوریه ای این سریال جذاب

 سریال مدیرکل با نام اصلی خاطرات مدیر کل (به عربی: یومیات مدیر عام) یک مجموعه تلویزیونی کمدی محصول سال ۱۹۹۵ سوریه است که از جمله آثار فاخر عربی است.نگارش فیلم‌نامه این مجموعه تلویزیونی از زیاد الریس، مونتاژ آن با خالد دهنی و کارگردانی آن نیز با هشام شربتچی است.

 در دنیای فیلم و سریال، شاهد آثار ساخته شده بسیاری به زبان عربی می باشیم. بسیاری از این سریال ها از صدا و سیمای کشور خودمان پخش شده اند و ما با آنها آشنایی داریم. کشور های عرب زبان بسیاری، آثاری فاخر با موضوعات مختلف را تولید کرده اند.

از جمله این سریال های معروف، که در کشور پخش شد و نظر طرفداران بسیاری را نیز به خود جلب کرد، سریال مدیر کل یا خاطرات مدیر کل است. این مجموعه تلویزیونی در سال 1382 از شبکه دوم سیما پخش شد و در کشور ما بسیار پر مخاطب ظاهر شد.

داستان سریال مدیر کل

مدیر کل

 

سریال مدیر کل، سریالی با موضوع کمدی بود. داستان این مجموعه در مورد دکتری است که از سوی وزیر، به او پیشنهاد مدیریت یک اداره دولتی داده می شود. دکتر در ابتدا مخالفت می کند اما تحت فشار خانواده و اطرافیان خود قرار می گیرد. سپس این کار را قبول می کند و در ادامه سریال، به چالش های شغل جدید آقای مدیر کل پرداخته می شود.

او به محض ورود به این منصب، در می یابد که در این اداره، فساد بسیار زیادی وجود دارد. از این رو، برای اثبات این موضوع، مدیر کل تصمیم می گیرد با کمک دوست مورد اعتمادش به نام وحید، که کارگردان است، هر روز با گریمی جدید و داستانی متفاوت وارد اداره شود تا کارمندان خود را بیازماید.

تغییرات چهره زن و دختر مدیر کل

بیشتر بخش کمدی سریال، به رفتار های همسر مدیر کل بر میگردد. زنی که به یکباره به همسر مدیر کل تبدیل شده است. فخر فروشی ها، ولخرجی ها و طرز رفتار او، از بخش های شیرین این سریال بود.

سریال مدیر کل، به خوبی از پس نشان دادن فساد ها، فشار های خانواده و عدم مسئولیت پذیری بخش زیادی از کارمندان بر آمد؛ قالب طنز و کمدی این اثر، تاثیرگذاری آن را دوچندان کرد و این سریال را به یکی از ماندگار ترین مجموعه های کشور سوریه و عرب زبانان جهان تبدیل کرده است.

نادین خوری زن مدیر کل

زن مدیر کل

وی متولد 1959 در سوریه است. بازیگری را در سال 1977 با ایفای نقش در سریال «سفر گمشدگان» آغاز کرد، اما خیلی زود با بازی در فیلم «عشق من، عشق من توت» به نقش های اصلی رسید. او از سال 1983 عضو سندیکای هنرمندان سوریه است.

امیه ملص دختر مدیر کل

دختر مدیر کل

پدرش محمد ملاس کارگردان و مادرش محقق موسیقی است.او متاهل و دارای دو فرزند است. فارغ التحصیل موسسه عالی هنرهای دراماتیک در دمشق،گروه بازیگری است.او در سال 1993 به سندیکای هنرمندان پیوست. همسر وی لقمان درکی فیلمنامه نویس و دو دختر دارد. پس از آغاز جنگ های داخلی در سوریه به همراه همسر و فرزندانش به فرانسه رفته و به عنوان پناهجو در این کشور زندگی می کنند.
کپی لینک کوتاه خبر: https://zendegi.org/d/2o7zd3
منبع خبر: گفتنی

اخبار داغ